Izdvajamo iz SN98: Kako kvalitetno savladati izazove online nastave?

30. 8. 2024.

Što napraviti do početka sljedeće akademske godine? Napravite analizu e-kolegija, proučite primjere dobre prakse i vidite možete li što primijeniti u svojoj nastavi te pokušajte prepoznati koja vam znanja ili kompetencije nedostaju za željena unapređenja. Ako odgovore na svoja pitanja ne uspijete pronaći u Priručniku za nastavnike, online tečajevima Centra za e-učenje Srca ili samostalno, javite nam se. Više od 16 godina Centar za e-učenje Srca aktivno surađuje i osigurava kvalitetnu podršku nastavnicima, studentima i visokoškolskim ustanovama u pripremi i provedbi nastave uz primjenu digitalnih tehnologija i sukladno potrebama digitalnog doba. Online nastava nije samo korištenje pojedinog sustava ili alata, već i primjena načela pedagogije, didaktike i metodike.

Što vam sve nudi Centar za e-učenje Srca pročitajte u članku Tone Radobolje „Što Centar za e-učenje Srca nudi nastavnicima u svladavanju izazova online nastave?“ u 98. broju časopisa Srce novosti i uspješno se pripremite za novu akademsku godinu.